A+ A a Hold Ctrl-tasten nede. Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Fellesnemnda



Her er en oversikt over valgte medlemmer og varamedlemmer til Fellesnemnda for den nye kommunen.

Kontaktliste fellesnemnda for nye Halsa, Snillfjord og Hemne

Halsa:

SP Ola Rognskog Nestleder ola.rognskog@halsa.kommune.no 992 25 602
AP Tove Karin Halse Lervik Medlem tove.lervik@halsa.kommune.no 415 21 427
SP  Hanne Bjerknes Kanestrøm  Medlem  hanne.kanestrom@halsa.kommune.no  452 10 515
SP  Ellbjørg Harriet Reiten  Medlem  ellbjorg.reiten@halsa.kommune.no  988 64 394 
Knut Botten  Medlem  knut.botten@halsa.kommune.no  934 32 806 
         
SP  Irene Røe Vaagan  1. vara SP  irene.vaagen@halsa.kommune.no  922 26 456 
SP  Helge Halvorsen  2. vara SP  helge.halvorsen@halsa.kommune.no   
SP  Kristian I. Megård  3. vara SP kristian.megard@halsa.kommune.no  924 80 700 
AP  Einar Vaagland  P. vara AP  einar.vaagland@halsa.kommune.no 952 35 823
Tore Olaf Brevik  P. vara H  tore.brevik@halsa.kommune.no  913 77 677 

Snillfjord:

SP Steinar Berdal  Medlem  steinarberdal@gmail.com  995 70 911 
AP Bernt Olaf Aune  Medlem  bernt.olaf.aune@snillfjord.kommune.no  951 64 495 
SP  Siri Johanne Selnes  Medlem  siri_johanne@hotmail.com  951 87 888 
AP  Frida Aune Skårild  Medlem  fridaskarild@hotmail.com  481 22 169 
SP Geir Inge Fiske  Medlem festusfisk@gmail.com   951 46 086 
         
AP  Bente Mostue Berdal  1. vara  bentemobe@gmail.com  928 11 922 
AP  Oddleif Bakås  2. vara  info@moa-gard.no  952 82 338 

Hemne:

SP Odd Jarle Svanem            Leder odd.svanem@hemne.kommune.no  476 62 482 
SP  Hilde Vuttudal Stavås  Medlem  hilde.vuttudal@hemne.kommune.no  970 16 616 
Ove Strømmen  Medlem  ove.strommen@hemne.kommune.no  970 69 784 
AP  Ståle Vaag  Medlem  stale.vaag@hemne.kommune.no  976 94 038 
AP  Marit Liabø Sandvik  Medlem  marit.sandvik@hemne.kommune.no  994 62 270 
     


Varamedlemmer for Posisjon
(SP, H, HL, KRF og FRP)

 
FRP Bjørn Eidsvoll  1. vara bjorn.eidsvoll@hemne.kommune.no  995 07 155 
HL  Morten Opsahl  2. vara  morten.opsahl@hemne.kommune.no  467 98 640 
HL  Helen Helland  3. vara  helen.helland@hemne.kommune.no  922 63 234 
KRF Knut Johan Singstad  4. vara  knut.singstad@hemne.kommune.no  979 74 830 
SP  Jon Stølen  5. vara  jon.stolen@hemne.kommune.no  402 20 228 
SP Tore Svanem  6. vara  tore.svanem@hemne.kommune.no  905 12 785 
     
Varamedlemmer for opposisjon (AP) 
 
AP  Håvard Stamnestrø  1. vara  havard.stamnestro@hemne.kommune.no  971 55 302 
AP  Randi Synnøve Eli  2. vara  randi.eli@hemne.kommune.no  416 71 289 
AP  Svein Ustad  3. vara  svein.ustad@hemne.kommune.no  476 02 765 
AP  Jostein Tetlie  4. vara  jostein.tetlie@hemne.kommune.no 476 64 048