A+ A a Hold Ctrl-tasten nede. Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Ansatte



Navn Stilling Telefon E-post
Bugten, Randi Lund Ungdomssekretær 72460294 randi.bugten@hemne.kommune.no
Ersvik, Turid Lærer kulturskolen turid.ersvik@hemne.kommune.no
Klungervik, Reidar Enhetsleder kultur 72 46 02 92 reidar.klungervik@hemne.kommune.no
Kruvelis, Jelena Lærer kulturskolen
Lian, Marit Lærer kulturskolen 72 46 02 95 marit.lian@hemne.kommune.no
Lomundal, Magnhild Biblioteksjef 72 46 02 96/97 magnhild.lomundal@hemne.kommune.no
Nesset, Vegar Leirvik Lærer kulturskolen vegar.nesset @hemne.kommune.no
Ohren, Marit Lund marit.ohren@hemne.kommune.no
Opsal, Gunn-Hilde Konsulent 72 46 02 90 gunn.hilde.opsal@hemne.kommune.no
Sinnes, Anders Lærer kulturskolen anders.sinnes@hemne.kommune.no
Sørli Nielsen, Svetlana Lærer kulturskolen tsesarevna@gmail.com
Vollen, Hanne Marte Bibliotekar 72 46 03 79
Wessel, Silje Rektor kulturskolen 72460291 silje.wessel@hemne.kommune.no

Nyhetsbilde

Enhet for Kultur har flyttet inn i nye lokaler.

Enhet for Kultur i hemne kommune har nå flyttet inn i sine nye lokaler i Øragata (gamle COOP-bygget).

Nyhetsbilde

E- BØKER I BIBLIOTEKET

Nå kan Hemne bibliotek tilby e-bøker til sine lånere.

Har du lånekort og tilhørende PIN-kode ved Hemne bibliotek får du nå tilgang til aktuelle bøker for nettbrett og mobil!