A+ A a Hold Ctrl-tasten nede. Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Ansatte



Navn Stilling Telefon E-post
Aa, Olav Prosjektleder 72 46 03 23 olav.aa@hemne.kommune.no
Aastum, Grethe Renholder - Sodin/TTF
Aastum, Hanna Renholder - Sodin
Aune, John Avdelingsing. oppmåling 72 46 03 32 john.aune@hemne.kommune.no
Belsvik, Magne Jøran Enhetsleder 72 46 03 24 magne.belsvik@hemne.kommune.no
Bjørkøyli, Helge Førskolelærer 72 46 01 56 helge.bjorkoyli@hemne.kommune.no
Eide, Margareth Renholder - Svanem skole
Engdal, Lise Merethe Hop Renholder Helsesenteret
Gifstad, Aud Renholder
Hallan, Anita Bjeldvik Renholder Lidalsbygget og Bakkely barnehage
Hammervik, Astrid Renholdsleder 72 46 03 36 astrid.hammervik@hemne.kommune.no
Hammervik, Tormod Vaktmester
Hanssen, Martin Georg Naturforvalter 72 46 03 29 martin.hanssen@hemne.kommune.no
Hartvigsen, Roy Feier roy.hartvigsen@hemne.kommune.no
Hauge, Trygve Branninspektør 72 46 03 31 trygve.hauge@hemne.kommune.no
Heimsbakk, Inge Fagarbeider - Driftsavdelingen inge.heimsbakk@hemne.kommune.no
Heimsbakk, Jon Olav Vaktmester Helsesenteret 72 46 03 46 jon.olav.heimsbakk@hemne.kommune.no
Helland, Ole Johan Vaktmester Sodin skole 72 46 01 59 ole.johan.helland@hemne.kommune.no
Hoff, Vigdis Renholder Helsesenteret 72 46 02 10 vigdis.hoff@hemne.kommune.no
Karlsen, Svein Roger Avdelingsleder - Drift 72 46 03 25 svein.roger.karlsen@hemne.kommune.no
Kasseth, Bjørn Terje Fagarbeider - Driftsavdelingen bjorn.terje.kasseth@hemne.kommune.no
Kjønsvik, Unni Renholder Rådhuset og Musikkskolen
Lian, Tor Johannes Fagarbeider - Uteseksjonen 72 46 03 40 tor.johannes.lian@hemne.kommune.no
Lossius, Daniel Arealplanlegger 72 46 03 33 daniel.lossius@hemne.kommune.no
Lund, Bente Fævelen Renholder Sodin
Moe, Ole Brynjar Fagarbeider - Uteseksjonen
Moe, Sissel Sørdal Saksbehandler - merkantil avdeling 72 46 03 21 sissel.moe@hemne.kommune.no
Myklebust, Kåre Vaktmester
Myren, Reidulf Brannsjef 72 46 03 30 reidulf.myren@hemne.kommune.no
Nakken, Sigmund Jordbrukssjef 72 46 03 34 sigmund.nakken@hemne.kommune.no
Paulsen, Marit Rådgiver - byggesak 72 46 03 27 marit.paulsen@hemne.kommune.no
Rimol, Inger Marie Renholder Vinjeøra skole
Røstvold, Knut Arve Vaktmester Sodin skole 72 46 01 59 knut.arve.rostvold@hemne.kommune.no
Saghaug, Ruam Renholder Sodin
Snøsen, May Renholder Sodin
Solberg, Trude Rådgiver - byggesak 72 46 03 38 trude.solberg@hemne.kommune.no
Sporild, Arild Vaktmester
Stavås, Svein Vaktmester
Stavås, Tove Renholder Sodin, Musikkskolen og Uteseksjonen
Steinveg, Torgeir Ingeniør Prosjekt/FDV 72 46 03 26 torgeir.steinveg@hemne.kommune.no
Strøm, Kjell Sverre Skogbrukssjef 72 46 03 35 kjell.sverre.strom@hemne.kommune.no
Støen, Brit Kristin Renholder - Sodin
Sættem, Grethe Renholder Sodin
Sødahl, Mary Ellen Renholder Helsesenteret 72 46 03 48
Sødal, Odd Jarle Kommunegartner 72 46 03 28 odd.jarle.sodal@hemne.kommune.no
Sørvik, Edin Feierlærling edin.sorvik@hemne.kommune.no
Tetlie, Resurrection Renholder Sodin
Tøndel, Jarle Avdelingsleder - Merkantil 72 46 03 22 jarle.tondel@hemne.kommune.no
Vangen, Anita Renholder Sodin

Nyhetsbilde

Kommunalteknisk VA-norm Hemne kommune

MELDING OM POLITISK VEDTAK - KOMMUNALTEKNISK VA-NORM HEMNE KOMMUNE

Nyhetsbilde

Utleie av Hemnehallen og Hemne Samfunnshus

Utleie av Hemnehallen og Samfunnshuset er nå overtatt av Ekspedisjonen, Fellestjenester, 1.etg. Rådhuset, Kyrksæterøra.
For forespørsel om leie; send e-post til booking@hemne.kommune.no, eller kontakt oss på tlf. 72460000.

Nyhetsbilde

Offentlig høring på forskrift om endret jakttidsramme for elg i Hemne

I forbindelse med søknad fra Hemne kommune om endrede jakttidsrammer for elg, har Sør-Trøndelag fylkeskommune lagt forskrift om endret jakttidsramme for elg i Sør-Trøndelag ut på offentlig høring.
Høringsfrist er satt til 29.juni 2015.

Nyhetsbilde

Åpningstider Hemne Gjenvinningsstasjon

HAMOS informerer om endrede åpningstider på gjenvinningsstasjonen i Hemne.

Nyhetsbilde

Mange hytter er uten slokkeutstyr

En undersøkelse viser at over 20.000 hytter i Norge ikke har brannslokkeutstyr.
Dette er en av årsakene til at Hemne brannvesen har fokus på forebygging av hyttebranner.