A+ A a Hold Ctrl-tasten nede. Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Ansatte



Navn Stilling Telefon E-post
Aarvaag, Torger Rådmann 91849908 torger.aarvaag@hemne.kommune.no
Betten, Håvard IKT-konsulent 46896866 havard.betten@hemne.kommune.no
Brekken, Hilde Johanne Konsulent Personal og lønn 90137544 hilde.brekken@hemne.kommune.no
Einset, Karita Cecilie Konsulent personal og lønn 90210093 karita.einset@hemne.kommune.no
Engvik, Liv Mary Berdal Saksbehandler Fellestjenester 95420435 liv.mary.engvik@hemne.kommune.no
Forren, Jannicke Saksbehandler 90175583 jannicke.forren@hemne.kommune.no
Forren, Svein Johny Ass. rådmann 91869743 svein.forren@hemne.kommune.no
Hjelen, Jorun M. Saksbehandler Fellestjenester/ eiendomsskatt 90210047 jorun.hjelen@hemne.kommune.no
Hundsnes, Mona Saksbehandler Fellestjenester 90177907 mona.hundsnes@hemne.kommune.no
Hunnes, Olav Næringskons. 93455027 olav.hunnes@hemne.kommune.no
Hørthe, Elise LIS1 72450030 elise.horthe@hemne.kommune.no
Johansen, Eirik Rådgiver/personvernombud 90211061 eirik.johansen@hemne.kommune.no
Kilvik, Kristine Saksbehandler 90177858 kristine.kilvik@hemne.kommune.no
Kjørsvik, Gunn Hege Regnskapsansvarlig Fellestjenester 41664051 gunn.hege.kjorsvik@hemne.kommune.no
Løfaldli, Oddvar IKT-leder 91998814 oddvar.lofaldli@hemne.kommune.no
Løseth, Toril Kjønsvik Konsulent Personal og lønn 90203754 toril.loseth@hemne.kommune.no
Moen, Arnt Joar Leder Fellestjenester 48075259 arnt.moen@hemne.kommune.no
Ness, Torben IKT-konsulent 90285905 torben.ness@hemne.kommune.no
Norrman, Anders Kommuneoverlege 0046702581247 anders.norrman@hemne.kommune.no
Oldervik, Eva Randi Prosjektkoordinator Nye Heim og konsulent i rådmannens stab 91352780 eva.randi.oldervik@hemne.kommune.no
Schei, Daniel IKT-konsulent 97510995 daniel.schei@hemne.kommune.no
Simonsen, Anny Bente Saksbehandler Fellestjenester 90191207 anny.bente.simonsen@hemne.kommune.no
Sporild, Inger Leder Personal og lønn 92613363 inger.sporild@hemne.kommune.no
Steinveg, Inger-Johanne Kommunalsjef 90049917 inger.steinveg@hemne.kommune.no
Sæther, Malin Kommuneplanl. 92647147 malin.sether@hemne.kommune.no
Torsø, Marianne Saksbehandler 90137042 marianne.torso@hemne.kommune.no
Vaagan, Arne IKT-fagansvarlig drift 92046875 arne.vaagan@hemne.kommune.no
Vuttudal, Ann Elin Saksbehandler Fellestjenester 90185229 ann.elin.vuttudal@hemne.kommune.no
Vuttudal, Wenche Kemner Fellestjenester kemneren@hemne.kommune.no
Waade, Inger-Lise Øyan Kommunalsjef 95045743 inger.lise.waade@hemne.kommune.no
Zetterstrøm, Gabriella Saksbehandler 90174081 gabriella.zetterstrom@hemne.kommune.no