A+ A a Hold Ctrl-tasten nede. Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Ansatte



Navn Stilling Telefon E-post
Aarvaag, Torger Rådmann 72 46 01 04 torger.aarvaag@hemne.kommune.no
Brekken, Hilde Johanne Konsulent Personal og lønn 72 46 01 24 hilde.brekken@hemne.kommune.no
Einset, Karita Cecilie Saksbehandler Fellestjenester/Konsulent personal og lønn 72460120/72460129 karita.einset@hemne.kommune.no
Engvik, Liv Mary Berdal Saksbehandler Fellestjenester 72 46 01 18 liv.mary.engvik@hemne.kommune.no
Forren, Jannicke Saksbehandler 72460101 jannicke.forren@hemne.kommune.no
Forren, Svein Johny Ass. rådmann 72 46 01 03 svein.forren@hemne.kommune.no
Hjelen, Jorun M. Saksbehandler Fellestjenester 72460125 jorun.hjelen@hemne.kommune.no
Hundsnes, Mona Saksbehandler Fellestjenester 72 46 01 26 mona.hundsnes@hemne.kommune.no
Hunnes, Olav Næringskons. 72 46 01 16 olav.hunnes@hemne.kommune.no
Kjønsvik, Sissel Konsulent Fellestjenester 72 46 01 23 sissel.kjonsvik@hemne.kommune.no
Kjørsvik, Gunn Hege Regnskapsansvarlig Fellestjenester 72 46 01 22 gunn.hege.kjorsvik@hemne.kommune.no
Løfaldli, Oddvar IKT-leder 72 46 01 06 oddvar.lofaldli@hemne.kommune.no
Løseth, Toril Kjønsvik Konsulent Personal og lønn 72 46 01 28 toril.loseth@hemne.kommune.no
Moen, Arnt Joar Leder Fellestjenester 72 46 01 08 arnt.joar.moen@hemne.kommune.no
Norrman, Anders Kommuneoverlege 459 17 943 anders.norrman@hemne.kommune.no
Oldervik, Eva Randi Konsulent - prosj.medarb. komm.reform 72 46 01 19 eva.randi.oldervik@hemne.kommune.no
Schei, Daniel IKT-konsulent 72 46 01 11 daniel.schei@hemne.kommune.no
Schei, Øyvind IKT-konsulent 72 46 01 17 oyvind.schei@hemne.kommune.no
Simonsen, Anny Bente Saksbehandler Fellestjenester 72 46 01 02 anny.bente.simonsen@hemne.kommune.no
Sporild, Inger Leder Personal og lønn 72 46 01 07 inger.sporild@hemne.kommune.no
Sporild, Solveig Saksbehandler Fellestjenester (p.t. permisjon) 72 46 01 01 solveig.sporild@hemne.kommune.no
Steinveg, Inger-Johanne Kommunalsjef 72 46 01 05 inger.steinveg@hemne.kommune.no
Sæther, Malin Kommuneplanl. 72 46 01 15 malin.sether@hemne.kommune.no
Vaagan, Arne IKT-konsulent 72 46 01 10 arne.vaagan@hemne.kommune.no
Vuttudal, Ann Elin Saksbehandler Fellestjenester 72 46 01 27 ann.elin.vuttudal@hemne.kommune.no
Vuttudal, Wenche Kemner Fellestjenester 72 46 01 21 kemneren@hemne.kommune.no
Waade, Inger-Lise Øyan Kommunalsjef 72 46 01 14 inger.lise.waade@hemne.kommune.no