A+ A a Hold Ctrl-tasten nede. Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Ansatte



Navn Stilling Telefon E-post
Fagerhaug, Arnhild Barnevernskonsulent / saksbehandler 72 46 02 04 arnhild.fagerhaug@hemne.kommune.no
Flenstad, Anne Jenny Barnevernkonsulent / saksbehandler 72 46 02 08 anne.jenny.flenstad@hemne.kommune.no
Forren, Mona Storsveen Enhetsleder 72 46 02 05 mona.forren@hemne.kommune.no
Helland, Signe Sekretær 72 46 02 01 signe.helland@hemne.kommune.no
Hustad, Siri Barnevernskonsulent/saksbehandler 72460209 siri.hustad@hemne.kommune.no
Moe, Kristin Barnevernskonsulent 72 46 02 00 kristin.moe@hemne.kommune.no
Stallvik, Marita Barnevernskonsulent/saksbehandler 72 46 02 02 marita.stallvik@hemne.kommune.no

Nyhetsbilde

Ny vaktberedskap Barnevernstjenesten Hemne og Snillfjord

Fra og med 1.september ble det etablert et samarbeid med Barnevernsvakten i Trondheim om akutt-beredskap utenom ordinær kontortid, helligdager og høytider.
Barnevernsvakta i Trondheim nås på tlf. 02800 eller alarmtelefon for barn og unge: 116111

Nyhetsbilde

Har du rom for en til?

Ikke alle barn kan bo hjemme.
Over 10500 barn og unge bor i fosterhjem i Norge i dag.
I Sør-Trøndelag trenger vi 80 nye fosterhjem i år.  Har du rom for en til?