A+ A a Hold Ctrl-tasten nede. Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Ansatte



Navn Stilling Telefon E-post
Aune Rørvik, Terje Adjunkt terje.aune@hemne.kommune.no
Belsvik, Stig Adjunkt 72 46 03 88 stig.belsvik@hemne.kommune.no
Five, Geir Adjunkt 72 46 03 88 geir.five@hemne.kommune.no
Helland, Karin Assistent 72 46 03 91 karin.helland@hemne.kommune.no
Johansen, Vidar Konstituert enhetsleder Svanem skole 72 46 03 88 vidar.johansen@hemne.kommune.no
Normann, Anita Adjunkt 72 46 03 88 anita.gjerde@hemne.kommune.no
Røstvold, Wenche Adjunkt 72 46 03 88 wenche.rostvold@hemne.kommune.no
Svanem, Randi Vernepleier skole og SFO 72 46 03 91 randi.svanem@hemne.kommune.no
Thevik, Anne Assistent 72 46 03 91 anne.thevik@hemne.kommune.no

Nyhetsbilde

Barnehageruta og skoleruta 2017/2018

Hemne kommune publiserer med dette barnehage- og skoleruta for 2017 - 2018.

Oversiktene finnes i tillegg på kommunens hjemmeside under "Barnehager" og "Skole Utdanning". 

Skoleruta 2016/2017

Skoleruta for høst 2016/vår 2017 er nå klar.

Første skoledag etter sommerferien er onsdag 17.august. Høstferien er berammet til 10. - 14.oktober 2016.

Fullstendig oversikt finner du nedenfor

Nyhetsbilde