A+ A a Hold Ctrl-tasten nede. Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Ansatte



Navn Stilling Telefon E-post
Aune Rørvik, Terje Adjunkt terje.aune@hemne.kommune.no
Belsvik, Stig Adjunkt 72 46 03 88 stig.belsvik@hemne.kommune.no
Five, Geir Adjunkt 72 46 03 88 geir.five@hemne.kommune.no
Helland, Karin Assistent 72 46 03 91 karin.helland@hemne.kommune.no
Johansen, Vidar Adjunkt 72 46 03 88 vidar.johansen@hemne.kommune.no
Johansen, Wenche Enhetsl./rektor Svanem skole 72 46 03 85 wenche.johansen@hemne.kommune.no
Normann, Anita Adjunkt 72 46 03 88 anita.gjerde@hemne.kommune.no
Røstvold, Wenche Adjunkt 72 46 03 88 wenche.rostvold@hemne.kommune.no
Svanem, Randi Vernepleier skole og SFO 72 46 03 91 randi.svanem@hemne.kommune.no
Thevik, Anne Assistent 72 46 03 91 anne.thevik@hemne.kommune.no

Nyhetsbilde

Ledige lærerstillinger

Vi har flere ledige lærerstillinger fra 01.08.17. Det er både faste stillinger og årsvikariat som er ledig. De fleste stillingene er plassert ved Sodin skole og SFO. En stilling er plassert ved Svanem skole og SFO.  

Skoleruta 2016/2017

Skoleruta for høst 2016/vår 2017 er nå klar.

Første skoledag etter sommerferien er onsdag 17.august. Høstferien er berammet til 10. - 14.oktober 2016.

Fullstendig oversikt finner du nedenfor

Nyhetsbilde