A+ A a Hold Ctrl-tasten nede. Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Ansatte



Navn Stilling Telefon E-post
Almås, Mai Iren Adjunkt 72 46 01 50 mai.iren.almas@hemne.kommune.no
Aunhaug, Evy Andersen Adjunkt 72 46 01 50 evy.aunhaug@hemne.kommune.no
Aunhaug, Solveig Alsvik Adjunkt 72 46 01 50 solveig.aunhaug@hemne.kommune.no
Aunhaug, Torill Adjunkt 72 46 01 50 torill.aunhaug@hemne.kommune.no
Aunli, Gjertrud Børø Adjunkt 72 46 01 50 gjertrud.aunli@hemne.kommune.no
Bergdal, Aasgeir Barne- og ungdomsarbeider 72 46 01 50 aasgeir.bergdal@hemne.kommune.no
Bjerkli, Oddrun Kantinemedarbeider 72 46 01 50 oddrun.karin.bjerkli@hemne.kommune.no
Bjørkøyli, Helge Førskolelærer 72 46 01 56 helge.bjorkoyli@hemne.kommune.no
Bugten, Gunn Laila Belsvik
Chhabra, Renu Assistent renu.chhabra@hemne.kommune.no
Daaland, Eva Engdal Adjunkt 72 46 01 50 eva.daaland@hemne.kommune.no
Daaland, Hege Bjerkli Konst. enhetsl./rektor Sodin skole 72 46 01 53 hege.daaland@hemne.kommune.no
Dromnes, Lill-Mari Adjunkt 72 46 01 50 lill.mari.dromnes@hemne.kommune.no
Egeland, Kirsti Adjunkt 72 46 01 50 kirsti.egeland@hemne.kommune.no
Ellefsen, Anne Marie Førskolelærer 72 46 01 50 anne.marie.ellefsen@hemne.kommune.no
Espeland, Jens Adjunkt - Voksenoppl.
Gamst, Hans Adjunkt 72 46 01 50 hans.gamst@hemne.kommune.no
Gillebo, Haldis Engdal Adjunkt 72 46 01 50 haldis.gillebo@hemne.kommune.no
Halvorsen, Sonja Assistent 72 46 01 50 sonja.halvorsen@hemne.kommune.no
Haugen, Magnhild Adjunkt 72 46 01 50 magnhild.haugen@hemne.kommune.no
Helland, Helen Adjunkt 72 46 0150 helen.helland@hemne.kommune.no
Helland, Karin M. Assistent
Hortig, Maria
Jenssen, Eli Solum Adjunkt 72 46 02 92 eli.solum.jenssen@hemne.kommune.no
Johansen, Eirik Lektor m/ till utdanning 72460150 eirik.johansen@hemne.kommune.no
Josefsdottir, Johanna Elin Lærer 72 46 01 50
Kalland, Ruth Jorunn Barne - og ungdomsarbeider 72 46 01 50 ruth.kalland@hemne.kommune.no
Kappler, Annette Adjunkt 72 46 01 50 annette.kappler@hemne.kommune.no
Lenes, Anne Marie Adjunkt 72 46 01 50 anne.marie.lenes@hemne.kommune.no
Lernes, Grete 72460150
Lie, Ellen Marie Adjunkt 72 46 01 50 ellen.marie.lie@hemne.kommune.no
Løkhaug, Heidi Spesialpedagog/Logoped 72 46 01 50 heidi.lokhaug@hemne.kommune.no
Mehus, Dagrun Hårstad Adjunkt 72 46 01 50 dagrun.mehus@hemne.kommune.no
Meland, Irene Adjunkt 72 46 03 75 irene.meland@hemne.kommune.no
Merkesnes, Hilde J. Assistent 72 46 01 50 hilde.merkesnes@hemne.kommune.no
Moldjord, Trygve Adjunkt 72 46 01 50 trygve.moldjord@hemne.kommune.no
Moltubakk, Jørund Lærer
Myklebust, Toril spesialpedagog 72 46 01 50 toril.myklebust@hemne.kommune.no
Oddebug, Geir Morten Avdelingsleder 5. - 7. trinn 72 46 01 52 geir.morten.oddebug@hemne.kommune.no
Oddebug, Valborg Barne- og ungd.arbeider 72 46 01 50 valborg.oddebug@hemne.kommune.no
Ohren, Anne Assistent 72 46 01 50 anne. ohren@hemne.kommune.no
Ormseth, Jorid jorid.ormseth@hemne.kommune.no
Ramlo, Ingrid Adjunkt 72460150 ingrid.ramlo@hemne.kommune.no
Ringseth, Egon Rådgiver 72 46 01 54 egon.ringseth@hemne.kommune.no
Ringseth, Marlaug Opsal Adjunkt 72 46 01 50 marlaug.ringseth@hemne.kommune.no
Rødsjø, Kjærsti kjersti.rodsjo@hemne.kommune.no
Røstvold, Knut Arve Vaktmester Sodin skole 72 46 01 59 knut.arve.rostvold@hemne.kommune.no
Sandvik, Kristin Assistent 72460150
Sandvik, Marit Liabø pp-rådgiver 72 46 01 92 marit.sandvik@hemne.kommune.no
Sandvik, Rita rita.sandvik@hemne.kommune.no
Schei, Hilde Adjunkt 72460150
Sinnes, Gabriela Wszolek Assistent 72 46 01 50 gabriella.sinnes@hemne.kommune.no
Skinderhaug, Eli A. Barnepleier 72 46 01 50 eli.skinderhaug@hemne.kommune.no
Skjolden Singstad, Anne Jorun Miljøarbeider
Slupphaug, Eirin 72460150 eirin.slupphaug@hemne.kommune.no
Snilsberg, Else-Marie Adjunkt 72 46 01 50 else.marie.snilsberg@hemne.kommune.no
Spjøtvoll, Dordi Adjunkt 72 46 01 50 dordi.spjotvoll@hemne.kommune.no
Stamnestrø, Mari Adjunkt 72 46 03 88 mari.stamnestro@hemne.kommune.no
Stene, Lise-Charlotte Adjunkt 72 46 01 50 lise-charlotte.stene@hemne.kommune.no
Stuart, Charles Lærer 72 46 01 50 charles.stuart@hemne.kommune.no
Stølan, John Morten Adjunkt 72 46 01 50 john.morten.stolan@hemne.kommune.no
Svanem, Gunn Irene Lærer 72 46 01 50 gunn.irene.svanem@hemne.kommune.no
Sæther, Marit Johanne PP-leder 72 46 01 91 marit.sether@hemne.kommune.no
Sættem, Karin Marie Spesialpedagog 72 46 01 50 karin.marie.settem@hemne.kommune.no
Sødahl, Kjersti Adjunkt 72 46 01 50 kjersti.sodahl@hemne.kommune.no
Sødal, Siv Tove Enhetsl./rektor Sodin skole 72 46 01 51 siv.tove.sodal@hemne.kommune.no
Sødal, Tove Aunhaug Assistent 72 46 01 50 tove.sodal@hemne.kommune.no
Søreng, Inger Lise Assistent 72 46 01 50
Sørensen, Roar Adjunkt 72 46 01 50 roar.sorensen@hemne.kommune.no
Sørensen, Siri Adunkt 72460150 siri.sorensen@hemne.kommune.no
Tøndel, Jorunn Eldbjørg Adjunkt 72 46 01 50 jorunn.tondel@hemne.kommune.no
Ulen, Eli Anita
Vaagan, Bente Forren PP- rådgiver 72 46 01 50 bente.vaagan@hemne.kommune.no
Ven, Christine Lektor 72 46 01 50 christine.ven@hemne.kommune.no
Vitsø, Charlotte Adjunkt 72 46 01 50 charlotte.vitso@hemne.kommune.no
Volden, Silje Adjunkt silje.volden@hemne.kommune.no
Vuttudal, Ingrid Adjunkt 72 46 01 50 ingrid.vuttudal@hemne.kommune.no
Vuttudal, Randi Konsulent 72 46 01 50 randi.vuttudal@hemne.kommune.no
Wessel, Rolf Helge Madsen Adjunkt 72 46 01 51 rolf.wessel@hemne.kommune.no
Wiken, Sidsel Lektor 72 46 01 94 sidsel.wiken@hemne.kommune.no
Wuttudal, Heidi Adjunkt 72 46 01 50 heidi.wuttudal@hemne.kommune.no
Ånesbug, Silje Kristin Adjunkt 72460150
Ølstørn, Anders Werkland Adjunkt 72460150 ander.olstorn@hemne.kommune.no
Øverby, Elisabeth Avdelingsleder 1.-4. trinn 72 46 01 75 Elisabeth.Overby@hemne.kommune.no

Møte i FAU

Tirsdag 17.10.17 ble det avholdt møte i FAU.

Ny leder ble Marte Iren Fjelnsetnes Langø

Referat fra møte se lenke.

Nyhetsbilde

Barnehageruta og skoleruta 2017/2018

Hemne kommune publiserer med dette barnehage- og skoleruta for 2017 - 2018.

Oversiktene finnes i tillegg på kommunens hjemmeside under "Barnehager" og "Skole Utdanning".