A+ A a Hold Ctrl-tasten nede. Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Ansatte



Navn Stilling Telefon E-post
Almås, Mai Iren Adjunkt 90407282 mai.iren.almas@hemne.kommune.no
Aunhaug, Evy Andersen Adjunkt 90407282 evy.aunhaug@hemne.kommune.no
Aunhaug, Solveig Alsvik Adjunkt 90407282 solveig.aunhaug@hemne.kommune.no
Aunhaug, Torill Adjunkt 90407282 torill.aunhaug@hemne.kommune.no
Aunli, Gjertrud Børø Adjunkt 90407282 gjertrud.aunli@hemne.kommune.no
Bekkvik, Jorun vernepleier
Bergdal, Aasgeir Barne- og ungdomsarbeider 90407282 aasgeir.bergdal@hemne.kommune.no
Bjørkøyli, Helge Førskolelærer 97044672 helge.bjorkoyli@hemne.kommune.no
Chhabra, Renu Assistent 90407282 renu.chhabra@hemne.kommune.no
Daaland, Eva Engdal Adjunkt 90407282 eva.daaland@hemne.kommune.no
Daaland, Hege Bjerkli Ass. rektor 91100573 hege.daaland@hemne.kommune.no
Dromnes, Lill-Mari Adjunkt 90407282 lill.mari.dromnes@hemne.kommune.no
Egeland, Kirsti Adjunkt 90407282 kirsti.egeland@hemne.kommune.no
Ellefsen, Anne Marie Førskolelærer 90407282 anne.marie.ellefsen@hemne.kommune.no
Espeland, Jens Adjunkt - Voksenoppl. 90405313
Gamst, Hans Adjunkt 90407282 hans.gamst@hemne.kommune.no
Gillebo, Haldis Engdal Adjunkt 90407282 haldis.gillebo@hemne.kommune.no
Halvorsen, Sonja Assistent 90407282 sonja.halvorsen@hemne.kommune.no
Haugen, Magnhild Adjunkt 90407282 magnhild.haugen@hemne.kommune.no
Helland, Helen Adjunkt 90407282 helen.helland@hemne.kommune.no
Helland, Karin M. Assistent
Hortig, Maria
Jenssen, Eli Solum Adjunkt 90407282 eli.solum.jenssen@hemne.kommune.no
Josefsdottir, Johanna Elin Lærer 90407282
Kalland, Ruth Jorunn Barne - og ungdomsarbeider 90407282 ruth.kalland@hemne.kommune.no
Kappler, Annette Adjunkt 90407282 annette.kappler@hemne.kommune.no
Lenes, Anne Marie Adjunkt 90407282 anne.marie.lenes@hemne.kommune.no
Lernes, Grete 90407282
Lie, Ellen Marie Adjunkt 90407282 ellen.marie.lie@hemne.kommune.no
Løkhaug, Heidi Spesialpedagog/Logoped 90407282 heidi.lokhaug@hemne.kommune.no
Mehus, Dagrun Hårstad Adjunkt 90407282 dagrun.mehus@hemne.kommune.no
Merkesnes, Hilde J. Assistent 90407282 hilde.merkesnes@hemne.kommune.no
Moldjord, Trygve Adjunkt 90407282 trygve.moldjord@hemne.kommune.no
Moltubakk, Jørund Lærer
Myklebust, Toril spesialpedagog 90407282 toril.myklebust@hemne.kommune.no
Oddebug, Geir Morten Avdelingsleder 5. - 7. trinn 40466940 geir.morten.oddebug@hemne.kommune.no
Oddebug, Valborg Barne- og ungd.arbeider 90407282 valborg.oddebug@hemne.kommune.no
Ohren, Anne Assistent 90407282 anne. ohren@hemne.kommune.no
Ramlo, Ingrid Adjunkt 90407282 ingrid.ramlo@hemne.kommune.no
Ringseth, Egon Rådgiver 94174911 egon.ringseth@hemne.kommune.no
Ringseth, Marlaug Opsal Adjunkt 90407282 marlaug.ringseth@hemne.kommune.no
Rødsjø, Kjærsti kjersti.rodsjo@hemne.kommune.no
Sandvik, Kristin Assistent 90407282
Sandvik, Marit Liabø pp-rådgiver 90197352 marit.sandvik@hemne.kommune.no
Sandvik, Rita rita.sandvik@hemne.kommune.no
Schei, Elisabeth
Schei, Hilde Adjunkt 90407282
Sinnes, Gabriela Wszolek Assistent 90407282 gabriella.sinnes@hemne.kommune.no
Skinderhaug, Eli A. Barnepleier 90407282 eli.skinderhaug@hemne.kommune.no
Spjøtvoll, Dordi Adjunkt 90407282 dordi.spjotvoll@hemne.kommune.no
Stamnestrø, Mari Adjunkt 90407282 mari.stamnestro@hemne.kommune.no
Stene, Lise-Charlotte Adjunkt 90407282 lise-charlotte.stene@hemne.kommune.no
Stuart, Charles Adjunkt 90407282 charles.stuart@hemne.kommune.no
Stølan, John Morten Adjunkt 90407282 john.morten.stolan@hemne.kommune.no
Svanem, Gunn Irene Lærer 90407282 gunn.irene.svanem@hemne.kommune.no
Sæther, Marit Johanne PP-leder 98882324 marit.sether@hemne.kommune.no
Sæther, Tian
Sættem, Karin Marie Spesialpedagog 90407282 karin.marie.settem@hemne.kommune.no
Sødahl, Kjersti Adjunkt 90407282 kjersti.sodahl@hemne.kommune.no
Sødal, Siv Tove Enhetsl./rektor Sodin skole 41473157 siv.tove.sodal@hemne.kommune.no
Sødal, Tove Aunhaug Assistent 90407282 tove.sodal@hemne.kommune.no
Søreng, Inger Lise Assistent 90407282
Sørensen, Roar Adjunkt 90407282 roar.sorensen@hemne.kommune.no
Sørensen, Siri Adjunkt 90407282 siri.sorensen@hemne.kommune.no
Tøndel, Jorunn Eldbjørg Adjunkt 90407282 jorunn.tondel@hemne.kommune.no
Vaagan, Bente Forren spes.ped.koordinator 90407282 bente.vaagan@hemne.kommune.no
Vean, Linda Helsesykepleier 90366022 linda.vean@hemne.kommune.no
Ven, Christine Lektor 90407282 christine.ven@hemne.kommune.no
Vitsø, Charlotte Adjunkt 90407282 charlotte.vitso@hemne.kommune.no
Volden, Silje Adjunkt silje.volden@hemne.kommune.no
Vuttudal, Ingrid Adjunkt 90407282 ingrid.vuttudal@hemne.kommune.no
Vuttudal, Randi Konsulent 90407282 randi.vuttudal@hemne.kommune.no
Vuttudal, Tone Adjunkt 90407282 tone.vuttudal@hemne.kommune.no
Wessel, Rolf Helge Madsen Adjunkt 90407282 rolf.wessel@hemne.kommune.no
Wiken, Sidsel Lektor 90405313 sidsel.wiken@hemne.kommune.no
Wuttudal, Heidi Adjunkt 90407282 heidi.wuttudal@hemne.kommune.no
Ytreland, Katrine PP-rådgiver 90408742 katrine.ytreland@hemne.kommune.no
Ånesbug, Silje Kristin Adjunkt 90407282
Øverby, Elisabeth Avdelingsleder 1.-4. trinn 97195099 Elisabeth.Overby@hemne.kommune.no

Samtalegrupper for foreldre/foresatte.

Det inviteres til samtalegrupper for foreldre/foresatte.