A+ A a Hold Ctrl-tasten nede. Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Ansatte



Navn Stilling Telefon E-post
Belsvik, Ida Moe Barne- og ungdomsarbeider 72 46 03 68
Bjerkan, Kristine Belsvik Ped. leder 72 46 03 69 kristine.bjerkan@hemne.kommune.no
Dalum, Hildegunn Assistent 72 46 03 67
Hansen, Helene Væge Pedagogisk leder 72 46 03 67 helene.hansen@hemne.kommune.no
Hyttnes, Sølvi Helene Barne- og ungdomsarbeider 72460367
Hyttnes, Wenke Enhetsleder Grøtnes barnehage 72 46 03 66 wenke.hyttnes@hemne.kommune.no
Jørgensen, Marit Gisvoldløkk Assistent 72 46 03 65
Karlsnes, Maren barne- og ungdomsarbeider
Kårøy, Torild Assistent
Lian, Berit Belsvik Assistent 72 46 03 67
Lian, Sissel Røstvold Pedagogisk leder 72 46 03 68 sissel.lian@hemne.kommune.no
Lyngstad, Ingrid Pedagogisk leder 72460368 ingrid.lyngstad@hemne.kommune.no
Moe, Aina Barne- og ungdomsarbeider
Nilsen, Hilde Barne- og ungdomsarbeider 72460365
Sandvik, Tonje Barnehagelærer
Sporild, Hanne
Strand, Janicke Assistent 72 46 03 68
Ulen, Eli Pedagogisk leder eli.ulen@hemne.kommune.no
Wold, Maria Vikar

Samtalegrupper for foreldre/foresatte.

Det inviteres til samtalegrupper for foreldre/foresatte.